CUD Energy w Oferteo.pl

Uroki miłosne. Magia miłosna. Odczynianie klątw i uroków 2019-02-23
500 zł
Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
Forma uroku miłosnego jako incepcja swoim działaniem przypomina hipnozę, która polega na zaszczepieniu w umyśle jakiejś idei, zasianiu w umyśle pomysłu, do którego osoba poddana hipnozie ma być przekonana. Incepcja jednak to proces nieświadomy, zupełnie odwrotny do zjawiska jakim jest reklama.

Jeśli zależy nam na zaszczepieniu w umyśle jakiejś koncepcji bądź zmuszenia się do czegoś pozornie niewykonalnego, trzeba po prostu o tym pomyśleć. Nie musi to trwać długo, ważna jest intensywność w danej chwili i skupienie się na tym, na czym nam zależy. Ważny w takim chwilach jest relaks – uspokojenie umysłu. Uporządkowanie kłębiących się w głowie myśli z całego dnia. Najlepiej po prostu o nich zapomnieć i skupić się na tej jednej. Zupełnie w procesie uczenia się – tylko skupienie pozwala na zapamiętanie czegoś, choćby np. wiersza.

http://ezopark.com/

Ocena: 1
Wyświetleń: 76 Dodał(a): EzoPark
Ogłoszenia CUDEnergy.com - ogłoszenia Zielona Góra, Lubuskie, Polska - darmowe ogłoszenia lokalne w internecie. Znajdziesz tutaj ogłoszenia z każdej branży, dodaj także i swoje ogłoszenie bezpłatnie w kilka minut!
Jesteśmy jednym z największych portali ogłoszeniowych (darmowych, bez opłat) w Zielonej Górze oraz w całym województwie Lubuskim.