CUD Energy w Oferteo.pl

Wprowadzanie danych. Praca na komputerze bez kwalifikacji 2020-10-13
4000 zł
Śląskie, Katowice
Wprowadzanie danych, bez wymaganych kwalifikacji.Praca w stabilnej i perspektywicznej firmie, w szybko rozwijającej się branży internetowej. Nie wymagamy doświadczenia na podobnych stanowiskach. Wszystkiego Cię nauczymy. Zatrudnienie w ramach umowy.Darmowe szkolenia. Możliwość rozwoju i zdobycia nowych kwalifikacji zawodowychPraca polega na łatwych operacjach przesyłania danych, wykonywane zdalnie na komputerze, oraz raportowanie błędów.Wymagana znajomość obsługi komputera, poruszania się po internecie, oraz ukończone 18 lat. Dobra organizacja czasu i powierzonych zadań.Zarobki nawet do 4000zł miesięcznieZapraszamy do przesyłania zgłoszeń za pomocą e-mail lub portalu.
Ocena: 6
Wyświetleń: 3894 Dodał(a): annabsi
Ogłoszenia CUDEnergy.com - ogłoszenia Zielona Góra, Lubuskie, Polska - darmowe ogłoszenia lokalne w internecie. Znajdziesz tutaj ogłoszenia z każdej branży, dodaj także i swoje ogłoszenie bezpłatnie w kilka minut!
Jesteśmy jednym z największych portali ogłoszeniowych (darmowych, bez opłat) w Zielonej Górze oraz w całym województwie Lubuskim.