CUD Energy w Oferteo.pl

Casting na ambasadora marki 2019-02-10
300 zł
Lubuskie, Zielona Góra
Telefon: 734 50 20 60
Ambasador marki to osoba, która w pozytywnym tonie wypowiada się o danej marce. Oficjalny ambasador marki jest zazwyczaj wybierany przez firmy. Dzięki takiemu zabiegowi brand zyskuje ludzkie oblicze i może w większym stopniu przemawiać do świadomości odbiorców.
Ambasador marki swoimi opiniami może przyczynić się do podejmowania decyzji zakupowych, przez szukających porad o produkcie konsumentów. Bycie Ambasadorem to nie tylko rola, w którą się wcielamy na określony czas kampanii. Ambasador marki to osoba, która z marką czuje się związana na co dzień. Nieodłącznym a zarazem najbardziej istotnym elementem Ambasadora marki jest szczerość oraz pewność swoich poglądów.


Program Ambasador marki  przeznaczony jest wyłącznie dla pełnoletnich osób fizycznych, zamieszkałych na terytorium Polski, które posiad
Ocena: 4
Wyświetleń: 48 Dodał(a): cudenergy
Ogłoszenia CUDEnergy.com - ogłoszenia Zielona Góra, Lubuskie, Polska - darmowe ogłoszenia lokalne w internecie. Znajdziesz tutaj ogłoszenia z każdej branży, dodaj także i swoje ogłoszenie bezpłatnie w kilka minut!
Jesteśmy jednym z największych portali ogłoszeniowych (darmowych, bez opłat) w Zielonej Górze oraz w całym województwie Lubuskim.