CUD Energy w Oferteo.pl

Magia rytulna. Czarna magia 2019-01-19
500 zł
Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

Magia miłosna to pożądanie, to miłość, to strach. Pragnąć pozyskać miłość drugiej osoby musisz odrzucić wszystkie złe myśli gdyż wszelkie działania muszą być wsparte twoją wiarą, nadzieją którą pobudzimy by moc magii mogła osiągnąć i cel Twoich westchnień znalazł się w twoich ramionach. By czuć oddech, dotyk, spojrzenie.Magia miłosna to fizyczny algorytm który pomożemy Tobie odnaleźć. To jest jak suma naszych marzeń. Musimy dodać wszystkie pozytywne cechy tak by ich suma była Twoim szczęściem. Twoim natchnieniem. Magia miłosna jest potężną siłą która potrafi zdziałać wiele, wiele dobrego tylko musimy się jej oddać, bezgranicznie.Czy Ty chcesz tego, czy jesteś na to gotowa. Czy jesteś zdecydowany. Nieważna płeć, bo to nasza siła, energia i wewnętrzne zaparcie. Zdecydowanym na usługi polecamy by w duszy ocenić samemu, czy będę szczęśliwa/y i czy chcę tego….

Ocena: 6
Wyświetleń: 268 Dodał(a): EzoPark
Ogłoszenia CUDEnergy.com - ogłoszenia Zielona Góra, Lubuskie, Polska - darmowe ogłoszenia lokalne w internecie. Znajdziesz tutaj ogłoszenia z każdej branży, dodaj także i swoje ogłoszenie bezpłatnie w kilka minut!
Jesteśmy jednym z największych portali ogłoszeniowych (darmowych, bez opłat) w Zielonej Górze oraz w całym województwie Lubuskim.