CUD Energy w Oferteo.pl

Kalendarz na stronę
Serwis RTV, AGD 2019-01-19
50 zł
Lubuskie, Zielona Góra
Telefon: 734 50 20 60

Realizujemy zlecenia wedle wskazanych projektów a także służymy fachowym doradztwem technicznym, by wykonane usługi dały Państwu maksymalną satysfakcje. Wieloletnia praktyka w branży RTV oraz AGD daje Państwu gwarancje najwyższej jakości wykonanych usług. Jak również wysoką skuteczność działania.

Wysoki poziom kompetencji. 

Autoryzowani konsultacji CUD Energy przechodzą regularne szkolenia produktowe i techniczne podnoszące ich umiejętności i fachową wiedzę. Dodatkowo, okresowo w trakcie teoretyczno-praktycznych weryfikacji sprawdzamy wiedzę każdego z nich indywidualnie. Nasi serwisanci jak również konsultanci korzystają w swojej pracy z profesjonalnego sprzętu oraz narzędzi. Dzięki ciągłemu rozwojowi i fachowej wiedzy opartej na wieloletnim doświadczeniu oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Stawiamy na solidność i dbałość o szczegóły, co w poł
Ocena: 6
Wyświetleń: 28 Dodał(a): cudenergy
Ogłoszenia CUDEnergy.com - ogłoszenia Zielona Góra, Lubuskie, Polska - darmowe ogłoszenia lokalne w internecie. Znajdziesz tutaj ogłoszenia z każdej branży, dodaj także i swoje ogłoszenie bezpłatnie w kilka minut!
Jesteśmy jednym z największych portali ogłoszeniowych (darmowych, bez opłat) w Zielonej Górze oraz w całym województwie Lubuskim.