CUD Energy w Oferteo.pl

Masażysta 2019-01-19
50 zł
Lubuskie, Zielona Góra
Telefon: 734 50 20 60

Zarezerwuj Wizytę z Bezpłatnym Dojazdem Tego Samego Dnia – Ciesz się Szybkim Powrotem Do Zdrowia. Jeśli i Ty pragniesz zaznać tej dobroczynnej formy relaksu skorzystaj z usług specjalisty. Wybierz relaks na który zasługujesz! Masaż z dojazdem, masaż klasyczny i relaksacyjny w domu klienta.Zabiegi wykonywane w domu klienta to przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu. Nie musisz martwić się dojazdem do gabinetu masażysty, miejscami parkingowymi ani odległością. Jestem doświadczonym masażystą z blisko dwudziestoletnim stażem. Poznałem i od kilkunastu lat wciąż doskonalę różnorodne techniki masażu. Dodatkowo dojazd do klienta jest dodatkowym atutem! Od najmłodszych lat moją pasją było pomaganie innym ludziom. W moim duchowym i zawodowym rozwoju zgłębiałem tajemnice ludzkiego ciała i zdrowia. Nieobcy jest mi ból kręgosłupa, którego sam niejednokrotnie doświadczyłem. Masaż klasyczny to najpopularniejszy rodzaj masażu. Może b

Ocena: 6
Wyświetleń: 303 Dodał(a): cudenergy
Ogłoszenia CUDEnergy.com - ogłoszenia Zielona Góra, Lubuskie, Polska - darmowe ogłoszenia lokalne w internecie. Znajdziesz tutaj ogłoszenia z każdej branży, dodaj także i swoje ogłoszenie bezpłatnie w kilka minut!
Jesteśmy jednym z największych portali ogłoszeniowych (darmowych, bez opłat) w Zielonej Górze oraz w całym województwie Lubuskim.