CUD Energy w Oferteo.pl

Catering 2019-01-19
50 zł
Lubuskie, Zielona Góra
Telefon: 734 50 20 60

Zapraszamy na pyszne potrawy gorące i desery. Oferujemy kompleksową obsługę cateringową imprez i uroczystości . Menu dopasowane do Twoich potrzeb. Pyszne, piękne i pomysłowe dania.

Dlaczego warto wybrać nasz catering? Dbałość o detale i pasja by serwować tylko najwyższej jakości, najlepsze sushi to idee, które od samego początku. Catering tworzymy z pasją. Wybieramy najlepszej jakości produkty. Nasze dania tworzymy zgodnie z najnowszymi trendami kulinarnymi.Catering na wesele w Zielonej Górze

Doradzimy w wyborze odpowiedniego menu. Oferujemy dodatkowe usługi jak np: dekoracje. Zabawy plenerowe. Kompleksowa obsługa. Nietypowe menu. Transport. Dekoracja sali. Różnorodne menu dopasowane do Twojego wydarzenia. Profesjonalna obsługa. Sprawdź. Obsługa kelnerska, indywidualne menu, dekoracje stołów i bufetów oraz atrakcje kulinarne. Zdrowy i smaczny catering dla dzieci, catering firmowy na każdą okazję, obsłu
Ocena: 6
Wyświetleń: 297 Dodał(a): cudenergy
Ogłoszenia CUDEnergy.com - ogłoszenia Zielona Góra, Lubuskie, Polska - darmowe ogłoszenia lokalne w internecie. Znajdziesz tutaj ogłoszenia z każdej branży, dodaj także i swoje ogłoszenie bezpłatnie w kilka minut!
Jesteśmy jednym z największych portali ogłoszeniowych (darmowych, bez opłat) w Zielonej Górze oraz w całym województwie Lubuskim.