CUD Energy w Oferteo.pl

Opieka oraz sprzątanie grobów 2019-01-19
50 zł
Lubuskie, Zielona Góra
Telefon: 734 50 20 60
Wykonujemy wszelkie prace porządkowe na grobach. Dzięki naszym usługom groby Waszych bliskich pozostaną zawsze czyste i zadbane, a świeże kwiaty i palące się znicze, będą świadectwem Państwa pamięci o zmarłych.


Prace porządkowe na grobachCzy chcąc doprowadzić pomnik do reprezentacyjnego wyglądu, jesteśmy skazani na wielogodzinne szorowanie? Niekoniecznie – czasem prościej i bezpieczniej jest skorzystać z pomocy profesjonalnego serwisu, oferującego usuwanie zabrudzeń z nagrobków.Dla zainteresowanych proponujemy pakiet usług jako formę abonamentu. W tym przypadku zapraszamy do indywidualnego kontaktu celem ustalenia zakresu prac jaki należy wykonać.Po wykonaniu zlecenia otrzymają Państwo zdjęcia pocztą elektroniczną potwierdzające wykonanie zlecenia. Na Państwa życzenie zdjęcia mogą zostać wysłane pocztą tradycyjną.


Ocena: 6
Wyświetleń: 294 Dodał(a): cudenergy
Ogłoszenia CUDEnergy.com - ogłoszenia Zielona Góra, Lubuskie, Polska - darmowe ogłoszenia lokalne w internecie. Znajdziesz tutaj ogłoszenia z każdej branży, dodaj także i swoje ogłoszenie bezpłatnie w kilka minut!
Jesteśmy jednym z największych portali ogłoszeniowych (darmowych, bez opłat) w Zielonej Górze oraz w całym województwie Lubuskim.