CUD Energy w Oferteo.pl

Praca dla elektryków w Niemczech, stawki od 15 Euro/h na rękę! 2019-05-20
Lubuskie, Zielona Góra
Telefon: 500768487
Firma Grunberger obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:Elektryk budowlany
Miejsce pracy: Niemcy  (lokalizacja zależna od terminu rozpoczęcia)

WYMAGANIA:

*ukończona szkoła w zawodzie lub aktualne Uprawnienia SEP
* znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
* prawo jazdy oraz auto
* doświadczenie mile widziane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

* obowiązki są ustalane wspólnie w pracownikiem podczas rozmowy
* posiadamy wiele ofert pracy różnego rodzaju, bierzemy pod uwagę doświadczenie oraz preferencje pracownika

OFERUJEMY:

* od 12 Euro/h na rękę z opłaconym mieszkaniem lub 15 Euro/h na rękę i mieszkanie do opłat* umowę z niemieckim pracodawcą
* możliwość pracy w nadgodzinach
* stałą pomoc polskich pracowników
* ubezpieczenie zdrowotne
* odprowadzane składki emerytalne
* możliwość pobierania zaliczek
* możliwość pracy w Teamie

Proszę o przesłanie CV, skonta
Ocena: 6
Wyświetleń: 78 Dodał(a): paulina@grunberger.pl
Ogłoszenia CUDEnergy.com - ogłoszenia Zielona Góra, Lubuskie, Polska - darmowe ogłoszenia lokalne w internecie. Znajdziesz tutaj ogłoszenia z każdej branży, dodaj także i swoje ogłoszenie bezpłatnie w kilka minut!
Jesteśmy jednym z największych portali ogłoszeniowych (darmowych, bez opłat) w Zielonej Górze oraz w całym województwie Lubuskim.