CUD Energy w Oferteo.pl

Bezpieczny dom. Monitoring, alarmy. 2019-01-19
50 zł
Lubuskie, Zielona Góra
Telefon: 734 50 20 60

Proponujemy montaż i serwis alarmów przewodowych oraz bezprzewodowych oraz systemów alarmowych w Zielonej Górze i okolicach.Zajmujemy się montażem wszelkiego rodzaju instalacji elektrycznych, telekomunikacyjnych, internetowych, alarmowych, wizyjnych, domofonowych, itd.


Służymy fachową radą oraz pomocą. Oferujemy profesjonalne zaprojektowanie a następnie montaż alarmów, monitoringu, kamer do domu i mieszkania w Zielonej Górze i okolicach. Nasza firma specjalizuje się w instalacji rożnych systemów elektrycznych zwiększających komfort życia oraz bezpieczeństwo naszych klientów.Świadczymy usługi instalacji kamer i alarmów dla osób prywatnych, inwestorów przemysłowych a także różnego rodzaju instytucji publicznych jak i prywatnych. Dzięki temu, że sami zaprojektujemy odpowiedni system dostosowany idealnie do Państwa potrzeb oraz wymagań, macie Państwo gwarancję, ż
Ocena: 6
Wyświetleń: 37 Dodał(a): cudenergy
Ogłoszenia CUDEnergy.com - ogłoszenia Zielona Góra, Lubuskie, Polska - darmowe ogłoszenia lokalne w internecie. Znajdziesz tutaj ogłoszenia z każdej branży, dodaj także i swoje ogłoszenie bezpłatnie w kilka minut!
Jesteśmy jednym z największych portali ogłoszeniowych (darmowych, bez opłat) w Zielonej Górze oraz w całym województwie Lubuskim.