CUD Energy w Oferteo.pl

Elektryk. Usługi elektryczne. Zielona Góra 2019-01-19
50 zł
Lubuskie, Zielona Góra
Telefon: 734 50 20 60
W celu szczegółowej wyceny usługi preferujemy kontakt osobisty w miejscu wykonania zlecenia, kierując się myślą każdy klient jest wyjątkowy i każdemu klientowi przysługuje indywidualna oferta usługi elektrycznej.

Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.

Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta, dlatego nieustannie się szkolimy i rozbudowujemy swoją ofertę.\
\
Szukasz kogoś, kto zajmie się montażem instalacji elektrycznej? Chciałbyś mieć pewność, że zlecona praca zostanie wykonana szybko i sprawnie?

Zależy Ci na wysokiej jakości usługach w rozsądnej cenie? Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że nie zostawimy Cię bez pomocy! Dołożymy wszelkich starań, by rozwiązać Twój problem.\
\
Nie znalazłeś w naszej ofercie usługi, która Cię interesuje?

Informacje zawarte w ni

Ocena: 6
Wyświetleń: 435 Dodał(a): cudenergy
Ogłoszenia CUDEnergy.com - ogłoszenia Zielona Góra, Lubuskie, Polska - darmowe ogłoszenia lokalne w internecie. Znajdziesz tutaj ogłoszenia z każdej branży, dodaj także i swoje ogłoszenie bezpłatnie w kilka minut!
Jesteśmy jednym z największych portali ogłoszeniowych (darmowych, bez opłat) w Zielonej Górze oraz w całym województwie Lubuskim.